Kerkradersteenweg 4 • 6468 PA • Kerkrade • +31 (0)347 - 750 454 • info@kasteelerenstein.nl
English website Die Deutsche Website Nederlandse versie van de website
GaiaPark Kerkrade - Dierentuin arrangement Hotel Erenstein
GaiaZOO Kerkrade - Hotel Kasteel Erenstein

GaiaZOO Kerkrade

 

GaiaZOO in Kerkrade is al driemaal op rij gekozen tot mooiste dierentuin van de Benelux en dit jaar als ‘Het leukste uitje van Nederland’ door ANWB-leden. Het park biedt een adembenemende wereld van dier en natuur. In dit bijzondere en moderne dierenpark leven de dieren in ruime, natuurlijke verblijven. Beleef de avontuurlijke natuur tijdens de vier ontdekkingstochten door GaiaZOO. Deze leiden je naar verre landen met exotische dieren zoals gorilla’s, giraffen, neushoorns, cheeta’s en zelfs een bos met loslopende apen. Maar ook naar het koude noorden, waar vraatzuchtige veelvraten en wollige muskusossen leven.

Klimmen, glijden, knuffelen en aaien.



Voor kinderen biedt GaiaZOO tevens een waar speelparadijs met de reusachtige DinoDome; Europa’s grootste indoor Dino Speelpark. In de DinoDome gaan kinderen op ontdekkingsreis over een onbewoond eiland, waar de uitgestorven dinosaurussen weer tot leven komen. GaiaZOO biedt een onvergetelijk dagje uit voor jong én oud.

Kinderen van 0 t/m 3 jaar verblijven gratis en kinderen van 4 t/m 11 jaar ontvangen 50% korting, mits zij op de kamer van de ouders verblijven.

Geweldig dagje uit in Kerkrade naar GaiaZOO

 GaiaZOO leukste uitje
[!]
Waarschuwing:
  • Het aantal personen kan niet over het opgegeven aantal kamers worden verdeeld. Pas daarom het aantal kamers aan.

Voordelige Last Minute aanbieding in een luxe en comfortabel hotel, gelegen op één van de mooiste plekjes van Nederland.

Met dit arrangement geniet u van:

  • 1x overnachting
  • 1x uitgebreid ontbijtbuffet

Aantal personen en aankomstdatum

Vul hieronder het aantal personen in. Het aantal personen wordt automatisch verdeeld over de meest voordelige en beschikbare hotelkamers. U kunt dit in stap 2 nog aanpassen.

loading

 

GaiaPark is voor zowel kinderen als volwassenen een geweldig dagje uit, waar beleven en ervaren centraal staan. U wandelt vanuit het hotel via de speciale hotelentree zo GaiaPark Kerkrade Zoo in (tegen betaling).